BilTAY Teknoloji SCIENTA™ ERP

ScientaSpa       Orta ve Büyük ölçekli işletmetlerin kendilerini dinleyip, bir doktor gibi doğru tedavileri uygulaması için BilTAY Teknoloji SCIENTA™ ERP yönetim bilgi sistemi. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 


 

LEADS™ – Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi

leads_logo Hızla gelişen ve değişen Dünya düzenine ayak uydurmanın vakti geldi. LEADS™ ile artık Müşterinizin size ne zaman ve nasıl ihtiyaç duyduğunun kayıtlarını tutabilir, onlara uygun Müşteri odaklı kampanyalar yapabilir, yeni satış stratejileri belirleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 


 

ProCOST™ – Üretim Takip Sistemi 

ProCOST     Proje bazlı üretim yapan Makina İmalat, Fabrika Kurulumu, vb. emek yoğun işletmeler için Proje Maliyet Takip ve Yönetim Sistemi yazılımı ProCOST™.Projenizin işçilik, malzeme ve taşeron maliyetlerini öğrenmek ve projelerinizi anlık yönetmeyi kim istemez ki? Detaylı bilgi için tıklayınız.

 


 

KAYISI 9001™ – Kalite Yönetim Sistemi

Kayısı      ISO 9001:2000 gibi kalite yönetim sistemi olan işletmeler için KAYISI 9001™ Kalite Yönetim Sistemi Yazılımı. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 


 

 

Özel Projeler

     İşlemenizin yönetimi için gerekli kararları verirken işletmeniz hakkında bilgi sahibi olmalısınız.İşletmeniz için gerekli verileri toplayacak size özel yönetim bilgi sistemi ve özel yazılımlarınızı çözümlüyoruz.Detaylı bilgi için tıklayınız.


 

Smart Station / Smart Box

 

Üretimden veri toplama kutusu. 2 Analog 4 Dijital ve 2 Rolesi ile Otomasyon Projeleri için mükemmel cihaz.

Üretimden veri toplama kutusu. 2 Analog 4 Dijital ve 2 Rolesi ile Otomasyon Projeleri için mükemmel cihaz.

     NComputing Network Terminali  WoIP (Windows Over IP) protokolünü kullanan tek bir PC üzerinde eş zamanlı ve bağımsız çalışma imkanı sağlayan network tabanlı bir sistem aygıtıdır.Tüm email, internet sayfaları, ofis programları ve bir çok uygulamayı ayrı bir bilgisayardaki gibi kullanabilme imkanı sağlar. Birden fazla bilgisayarın kullanıldığı şirketler, eğitim kurumları, hastahaneler, devlet kurumları ve ev kulanıcıları için ideal bir çözümdür.Yenileme maliyetlerini ve yönetim zorluklarını ortadan kaldırır.Diğer bilgisayar sistemlerine göre % 80 daha ucuzdur.Detaylı bilgi için tıklayınız.