\r\n\r\n
Dilediğiniz yerden, dilediğiniz anda, dilediğiniz cihazdan bağlanabileceğiniz entegre sistemler!
Müşteri İlişkileri Yönetimi, Üretim Yönetimi veya İnsan Kaynakları Yönetimi… Tüm yönetim sistemleri bir arada!
İşletme faaliyetleriniz ne olursa olsun, geliştirilebilir yapıları sayesinde işinizle birlikte büyüyebilen sistemler!
\r\n

BilTAY Teknoloji Size Bir Yazılım Sunmaz, Bir Kurum Kültürü Sunar!

\r\n

BilTAY Teknoloji Bulut Sistemi Güvenilir, Her Zaman Erişime Açık ve Bilgilere Hızlıca Ulaşma İmkanı Sağlar. Müşteri İlişkileri Yönetiminizi, Doküman Yönetiminizi ve ERP Süreçlerinizi BilTAY Teknoloji BULUT SİSTEMİ İle Gerçekleştirin!

\r\n

Ürünlerimiz

Orta ve Büyük ölçekli işletmetlerin kendilerini dinleyip, bir doktor gibi doğru tedavileri uygulaması için BilTAY Teknoloji SCIENTA™ ERP yönetim bilgi sistemi.Daha fazla bilgi için tıklayınız.
LEADS™ ile Müşterinizin ihtiyaç kayıtlarını tutabilir,müşteri odaklı kampanyalar yapabilir, yeni satış stratejileri belirleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.
Proje bazlı üretim yapan Makina İmalat, Fabrika Kurulumu, vb. emek yoğun işletmeler için Proje Maliyet Takip ve Yönetim Sistemi yazılımı.Daha fazla bilgi için tıklayınız.
ISO 9001:2000 gibi kalite yönetim sistemi olan işletmeler için KAYISI 9001™ yönetim sistemi kayıt ve takip yapabileceğiniz Kalite Yönetim Sistemi Yazılımıdır.Daha fazla bilgi için tıklayınız.
Şirketinizde olup biten her şeyden, tüm gelişmelerden anında haberdar olmak istemez misiniz? İşte bu isteğinize cevap Kokpit- İş Zekası Çözümü olacak! Daha fazla bilgi için tıklayınız
Demo Talep Formu

Haberler

Temmuz 27th, 2017| için yorumlar kapalı

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na bağlı Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği için yürütülen proje kapsamında Halk Elinde Damızlık Islah Projesi Lansmanı Gerçekleştirildi. BilTay Teknoloji MERAM programını tanıttı.
Karcan Kesici Takım ile başlatılan […]

Hello world!

Temmuz 22nd, 2017|1 Comment

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

\r\n\r\n