BİLTAY AKADEMİ

III. BilTAY Akademi Üst Düzey Yöneticilik Eğitimi

Toplumumuzun bir adım daha ileriye gitmesinde insan refahındaki anahtar insandır. BilTAY Teknoloji olarak amacımız insanı bütün sistemlerin ortasında tutmaktır. Bu sebeple BilTAY Akademinin kurulması kaçınılmaz olmuştur. İnsan hayatını kolaylaştıracak sistemlerin kurulumunda görev alacak arkadaşların eğitimi BilTAY Akademi ile saptanmaktadır.

Mezun aşamasındaki öğrenci arkadaşlara ve kendisini sistem yönetimi üzerine yetiştirmek isteyen tüm çalışan durumdaki kişilere yönelik olarak ERP süreci ve işletme yönetimi konularında eğitim verilmektedir. Öncelikli amacımız çalışma hayatlarına başlayacak arkadaşlara  ve çalışma hayatı içinde olan arkadaşlara işletme süreçleri ile ilgili deneyimlerimizi aktarmak, karşılıklı anlaşmaya varılan arkadaşlara da BilTAY Teknoloji olarak çalıştığımız işletmelerde iş imkanı sağlamaktır.

Eğitim içeriğinde kurumsal bir işletmede yönetilmesi gereken süreçler olarak;  İnsan Kaynakları Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Satış Yönetimi, Stok Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Üretim Yönetimi, Finansal Yönetim konuları bulunmaktadır.  Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) programı üzerinden şirket simülasyonu uygulamaları yapılmaktadır. Bir üst düzey yöneticinin sahip olması gereken bilgi ve beceriler anlatılarak liderlik ve girişimcilik konularında uygulamalı anlatımlar yapılmaktadır.

Çalışma hayatına yeni başlayacak arkadaşlar için farklı bir deneyim olarak nitelendirilebilecek BilTAY Akademi eğitimlerinin sonunda katılımcılara sertifikalar verilmektedir. İş başvurusu yaparken bu eğitimleri ve sertifikaları hazırlayacakları özgeçmişlerinde de kullanabilmektedirler. ERP süreci ve bir işletmeyi bütünüyle görmek ile ilgili deneyimlerini aktaran BilTAY Teknoloji Genel Koordinatörü ve BilTAY Akademi Eğitmeni Alper BİLGE ve BilTAY Teknoloji çalışanları olarak bu eğitimlere katılan arkadaşların iş hayatlarına başlarken bir adım önde olacaklarını düşünmekteyiz.