DIŞ KAYNAK (OUTSOURCING) KULLANIM DESTEĞİ

DIŞ KAYNAK (OUTSOURCING) KULLANIMI

Günümüzde tüm kurum ve kuruluşlar işlerinin neredeyse tamamını bilgisayarlar üzerinden yürütmektedir. İş geliştirme ve işlerin planlanması, bilgi paylaşımları, iletişim ve satış pazarlama gibi bir çok faaliyetin gerçekleştirilmesinde teknolojinin payı çok büyüktür. Gelişen teknolojiye ayak uydurabilen işletmeler ve kurumlar rakiplerine fark atabilmekte ve yaşamlarını sürdürmeye devam edebilmektedirler. İşinizin niteliğine bağlı olarak da bilgisayarların veya bilgisayar sistemlerinin kullanımlarıyla ilgili sürekli güncellenen teknoloji dünyasını yakından takip etmeniz gerekir. Dış Kaynak Kullanımı sayesinde bu yakın takibi sürdürebilirsiniz.

A. BİLGİ İŞLEM DIŞ KAYNAK KULLANIMI

Ancak her an, her saniye değişikliğe uğrayabilen teknoloji dünyasını takip etmek için ayrı bir birim oluşturulması gerekmektedir. Bu alanda uzman kişilerin kuruluş ile ilgili tüm teknolojik yenilikleri takip etmesi için istihdam edilmesi ise ayrıca maliyet getirir. Bu noktada başvurulabilecek en iyi yöntem Dış Kaynak (Outsourcing) Bilgi İşlem Desteği almak olacaktır.

BilTAY Teknoloji olarak işletmeniz içinde gerekli olan teknolojik yapıyı ve gerekli bilgisayar sistemlerini sizin için kurabilir ve yıllık bakım hizmetlerini üstlenebiliriz. Bu sayede işletmeniz içinde ayrı bir Bilgi İşlem bölümü kurmak zorunda kalmaz ve dahası buraya aktaracağınız zaman ve para kaynaklarınızı işletmeniz için daha verimli olacak şekilde değerlendirebilirsiniz.

Dış Kaynak (Outsourcing) Kullanımı İle Sağlanan Hizmetler

  • Bilgi Teknolojileri altyapı kurulum ve bakımı,
  • Network servis ve hizmeti,
  • Kurumların içeriden temin edemeyecekleri önemdeki uzman kadroya erişebilmeleri,
  • Düşük maliyetli başarılı yönetim,
  • Güncel sistem raporlamaları.

B. SİSTEM İYİLEŞTİRMEDE DIŞ KAYNAK KULLANIMI

İşletmenizde görevlendirilmek üzere işletmenize Endüstri Mühendisleri tahsis etmekteyiz. Modern teknikler ile süreçlerin takip edilmesi ve iyileştirilmesi için dış kaynak kullanım hizmetleri vermekteyiz. Proje bazlı görevlendirmeler yapılmaktadır.

Dış Kaynak (Outsourcing) Kullanımı İle Sağlanan Hizmetler

  • Fabrika reorganizasyon ve tesis yerleşimi,
  • Yalın ofis hizmetlerinin verilmesi,
  • Denetim sisteminin kurulması,
  • Denetlenmesi ve yürütülmesi.