DANIŞMANLIK

BilTAY Teknoloji olarak bugüne kadar birçok sektörde iş deneyimine sahip olduk. Var olan akademik bilgilerimizi bu deneyimlerimizle harmanlayarak yeni başarılara imzalar attık.Bu deneyimlerden elde ettiğimiz bilgi ve becerimizi etkin bir biçimde sizlerin gelişiminde kullanmak için Proje Ekibimizle hazırız.

BİLTAY AKADEMİ

Toplumumuzun bir adım daha ileriye gitmesinde insan refahındaki anahtar insandır. BilTAY Teknoloji olarak İnsanı bütün sistemlerin ortasında tutmaktayız. Bu sebeple BilTAY Akademinin kurulması kaçılnılmaz olmuştur. İnsan hayatını kolaylaştıracak sistemlerin kurulumunda görev alacak arkadaşların eğitimi BilTAY Akademi ile sağlanmaktadır. Bu eğitimi alan arkadaşlar müşterilerimizde işe yerleştirilmektedir.

DIŞ KAYNAK (OUTSOURCING) KULLANIM DESTEĞİ

Günümüz işletmelerinin rekabet koşullarına ayak uydurabilmeleri için teknolojiyi işlerine entegre edebilmeleri ve dahası teknolojiyi en etkin şekilde kullanabilmeleri gerekir. Ancak her geçen gün daha da gelişen teknolojiyi takip etmek ve uygulamak giderek zorlaşmaktadır. Dış Kaynak (Outsourcing) desteği ile işletmeler gereken teknolojiyi işlerine yansıtmakta ve kâr etmektedirler.