KOKPİT SCIENTA™ -İŞ ZEKASI ÇÖZÜMÜ

Kokpit SCIENTATM işletmelerin yeni iş zekası çözümü olarak patronlara gerçek bir kokpit deneyimi sunmaya geliyor.

Kokpit SCIENTATM işletmenizdeki son değişiklikleri en süratli şekliyle izleyebileceğiniz ekranlara sahiptir. PATRON EKRANI da diyebileceğimiz Kokpit SCIENTATM ile üretimden müşteri ilişkilerine, satın alma işlemlerinden satış yönetimine kadar tüm birimlerdeki gelişmelere tek tuşla erişebilecek ve özet ekranlardan gerçek zamanlı olarak tüm işletme verilerinizi izleyebileceksiniz.

kokpitScienta

Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan mobil olarak istediğiniz anda istediğiniz yerden ulaşabileceğiniz Kokpit SCIENTATM herhangi bir kurulum gerektirmeyecektir. İnternet bağlantısının olduğu her yerde işletmenize ait anlık verileri okuyabilirsiniz. İşletmenizi 360izleme ve her birime erişim imkanı bulacaksınız. Gün içinde kaç adet sipariş geçildiğini ya da üretim operasyonlarının son durumunu izlemek için birimleri yerinde kontrol etmenize gerek yok. Kokpit SCIENTATM ‘nın size sunduğu KPI gösterge panelleri sayesinde son gelişmeleri aynı ekran üzerinde takip edebilirsiniz.

Ayrıca kişiye özel raporlamalar da oluşturabilirsiniz. Kolay arayüzü ile ihtiyacınız olan, görmek istediğiniz analizler için oluşturabileceğiniz sınırsız rapor ekleme imkanınız bulunmaktadır.