scienta-logo

BilTAY Teknoloji SCIENTA™ ERP

Orta ve Büyük ölçekli işletmetlerin kendilerini dinleyip, bir doktor gibi doğru tedavileri uygulaması için BilTAY Teknoloji SCIENTA™ ERP yönetim bilgi sistemi. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Leads Logo2015(arkaPlansiz)

LEADS™ – Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi

Hızla gelişen ve değişen Dünya düzenine ayak uydurmanın vakti geldi. LEADS™ ile artık Müşterinizin size ne zaman ve nasıl ihtiyaç duyduğunun kayıtlarını tutabilir, onlara uygun Müşteri odaklı kampanyalar yapabilir, yeni satış stratejileri belirleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

1

ProCOST™ – Üretim Takip Sistemi 

Proje bazlı üretim yapan Makina İmalat, Fabrika Kurulumu, vb. emek yoğun işletmeler için Proje Maliyet Takip ve Yönetim Sistemi yazılımı ProCOST™.Projenizin işçilik, malzeme ve taşeron maliyetlerini öğrenmek ve projelerinizi anlık yönetmeyi kim istemez ki? Detaylı bilgi için tıklayınız.

kayisi-logo

KAYISI 9001™ – Kalite Yönetim Sistemi

ISO 9001:2000 gibi kalite yönetim sistemi olan işletmeler için KAYISI 9001™ Kalite Yönetim Sistemi Yazılımı. Detaylı bilgi için tıklayınız.

icos-logo

ICOS™ – ARAÇ TAKİP SİSTEMİ VE TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ

ICOS™ ile işletmeniz bünyenizde bulunan araçlarınızın takibini yapabilecek, onlara görev atayabilecek, servis planları oluşturabilecek, en son yaptıkları işi izleyebilecek, ve hatta rotaları oluştururken optimize edilmiş rotaları bulabileceksiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

strategy-logo

STRATEGYTM STRATEJİK PLANLAMA VE YÖNETİM SİSTEMİ

STRATEGYTM ile aylık, haftalık hatta günlük toplantılarla belirlemeye çalıştığınız karar süreçlerinizi tek bir yerde toplayabilecek, bunları analiz edebilecek ve yönetebileceksiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Başarım – İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi

Firmanızı daha verimli, daha etkili kılmak, çalışanları mutlu ve müşterilerin memnun etmek suretiyle başarıları kalıcı hale getirmek, işgören ve işveren arasında, sistematik kuralları olan bir çalışma ilişkisi ve ortamı kurulmasını sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Üretimden veri toplama kutusu. 2 Analog 4 Dijital ve 2 Rolesi ile Otomasyon Projeleri için mükemmel cihaz.

Smart Station / Smart Box

NComputing Network Terminali  WoIP (Windows Over IP) protokolünü kullanan tek bir PC üzerinde eş zamanlı ve bağımsız çalışma imkanı sağlayan network tabanlı bir sistem aygıtıdır.Tüm email, internet sayfaları, ofis programları ve bir çok uygulamayı ayrı bir bilgisayardaki gibi kullanabilme imkanı sağlar. Birden fazla bilgisayarın kullanıldığı şirketler, eğitim kurumları, hastahaneler, devlet kurumları ve ev kulanıcıları için ideal bir çözümdür.Yenileme maliyetlerini ve yönetim zorluklarını ortadan kaldırır.Diğer bilgisayar sistemlerine göre % 80 daha ucuzdur.Detaylı bilgi için tıklayınız.